umow sie na wizyte 22/ 861 56 63

Warszawa - Bemowo

Dermatologia Estetyczna

Dermatologia Estetyczna

Botox

Najpopularniejsza, bezinwazyjna metoda wygładzania zmarszczek oraz leczenia nadpotliwości,zapewniająca długotrwałe efekty. Pozbądź się swoich problemów dzięki kuracji BOTOXEM!

Nazwę Botox kojarzą nawet osoby niezainteresowane problemem zmarszczek. Dzieje się tak dlatego, że BOTOX stał się jedną z najpopularniejszych metod dermatologii estetycznej, wybieraną przez większość osób zdecydowanych na walkę ze zmarszczkami.

Leczenie preparatem BOTOX polega na wstrzykiwaniu botuliny, dzięki której połączenia między nerwami a mięśniami zostają na pewien czas zablokowane, w wyniku czego dochodzi do rozluźnienia mięśni, a zatem nie pojawiają się zmarszczki. W ciągu kilku dni po zastrzyku zauważalne jest znaczące wygładzenie, a po tygodniu widoczny jest ostateczny rezultat.

Efekt działania preparatu BOTOX utrzymuje się do 4 miesięcy, a okres ten może się różnić w indywidualnych przypadkach. Po kolejnych kuracjach preparatem BOTOX rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Podstawowe zastosowanie BOTOX-u w estetyce to:

  • Zmarszczki czołowe poprzeczne
  • Zmarszczki gładzizny czoła
  • Boczne i środkowe uniesienie brwi
  • "Kurze łapki"
Zabiegi z użyciem botoxu wykonujemy w cenie 700 - 2000 zł.
Zapytaj o wolny termin
Pocenie się jest jednym z najważniejszych sposobów utraty ciepła przez organizm. Osoby z nadmierną potliwością wydzielają pot w ilości znacznie większej niż jest to potrzebne do kontrolowania temperatury ciała. Miejscowa nadmierna potliwość jest częstszą odmianą omawianej nieprawidłowości