umow sie na wizyte 22/ 861 56 63

Warszawa - Bemowo

Mezoterapia Warszawa

Dermatologia Estetyczna
Mezoterapia

Mezoterapia igłowa Bemowo Warszawa

Stosowany od lat, bezpieczny i zaskakująco skuteczny sposób na regenerację skóry, celulit i wypadające włosy.

Mezoterapia jest bardzo bezpiecznym zabiegiem stosowanym od lat siedemdziesiątych, przede wszystkim w przypadku naturalnego starzenia się skóry, rozstępów i celulitu. Sprawdza się również w problemach związanych z wypadaniem włosów.

Mezoterapię stosuje się na wszystkie części ciała, szczególnie zaś na partie wyjątkowo narażone na utratę jędrności. Zabieg ma za zadanie przeciwdziałać starzeniu się skóry, pojawianiu się celulitu i wypadaniu włosów. Seria, co najmniej 4 zabiegów, przeprowadzonych w dwutygodniowych odstępach, zapewnia zaskakująco dobre rezultaty.

Nasi eksperci są profesjonalistami w stosowaniu szerokiej gamy preparatów

  • mezoterapia mesolis Mesolis i Mesolis+ zapewnia naturalne i skuteczne nawilżenie skóry dzięki sile glicerolu. Twoja skóra odzyska blask i elastyczność! Oba preparaty służą do powierzchownych wstrzyknięć służących do nawilżenia skóry właściwej.
  • mezoterapia restylane Restylane Vital pozwoli przywrócić młodość Twojej skórze. Jest to najnowocześniejszy preparat do zapewnienia jej hydrobalansu. Odmładza i rewitalizuje skórę od wewnątrz, a efekty widoczne są wiele miesięcy od zabiegu.
  • mezoterapia surgilift StylAge Hydro i Hydro Max zwalczają oznaki starzenia nawilżając skórę i zwiększając elastyczność. Dzięki połączeniu aktywnych składników chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i powstawaniem obrzęki.
  • mezoterapia nctf NCTF i NCTF HA to W pełni biologiczna terapia rewitalizująca, którą można stosować przez dłuższy czas bez ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa,a rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu.
  • mezoterapia biomimetyczna Mezoterapia biomimetyczna jest doskonałą metodą hamującą proces starzenia się skóry. Dostarczone bezpośrednio do skóry właściwej peptydy,minerały, witaminy i aminokwasy stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie wolnych rodników. Dodatkowe działanie nawilżające pomaga Twojej skórze zachować jędrność i elastyczność
  • mezoterapia roller Mesoline Roller to urządzenie do mezoterapii które zapewnia Jeszcze większą skuteczność leczenia dzięki mikronakłuciom. Umieszczone na dysku cienkie, krótkie igły powodują mikronakłucia w skórze, przez co zwiększają efektywność przenikania aplikowanych na skórę składników aktywnych.
Zabiegi mezoterapii wykonujemy w cenie 250 - 700 zł.
Zapytaj o wolny termin