umow sie na wizyte 22/ 861 56 63

Warszawa - Bemowo

Dermatologia Estetyczna

Dermatologia Estetyczna

Sculptra

Nieszkodliwa dla organizmu Sculptra pobudzi Twoje komórki do produkcji własnego kolagenu, zapewniając w ten sposób naturalny, długotrwały efekt.

SCULPTRA nie jest działającym czasowo środkiem wypełniającym ani też stałym implantem. Jest to wyjątkowa substancja, której działanie polega na pobudzeniu komórek do produkcji własnego kolagenu co zapewnia naturalny efekt. SCULPTRA jest ponadto dobrze tolerowaną substancją biokompatybilną, tzn. nieszkodliwą dla ludzkiego organizmu. Polecamy ją szczególnie osobom ceniącym naturalne, dyskretne rozwiązania.

SCULPTRA to preparat wolumetryczny, wyrównujący głębokie zmarszczki i fałdy oraz uzupełniający ubytki w objętości twarzy będące następstwem procesu starzenia. Główny składnik preparatu SCULPTRA, kwas L-polimlekowy, jest stosowany w medycynie od ponad 30 lat.

Efekty leczenia tą metodą pojawiają się stopniowo, są jednak wyjątkowo trwałe. Pełna korekcja wymaga zazwyczaj wykonania 2 lub 3 zabiegów. Rezultaty są widoczne już po około 6 tygodniach. Badania kliniczne wykazały, że efekt działania preparatu SCULPTRA może się utrzymywać przez ponad 2 lata i jest to znacznie dłużej niż w przypadku innych powszechnie stosowanych metod korekcji.

Preparat SCULPTRA można stosować do korekcji m.in:

  • Głębokich fałdów, jakie tworzą się między nosem a ustami (zmarszczki nosowo-wargowe)
  • Bruzd w kącikach ust (zmarszczki marionetki)
  • Zapadniętych policzków
  • Zmarszczek na policzkach i podbródku
  • Okolic kości policzkowych
Zabiegi z użyciem preparatu SCUPLTRA wykonujemy w cenie 1700 zł.
Zapytaj o wolny termin
Do najczęściej występujących działań niepożądanych po zabiegu należą: sińce, zaczerwienienia, tkliwość, bolesność czy obrzęk. Objawy takie powszechnie występują w miejscach iniekcji i ustępują po około 2-6 dniach. Efektem niepożądanym, który może wystąpić po upływie dłuższego czasu od zabiegu, jest pojawienie się pod skórą niewielkich grudek. Jednak procedura pielęgnacji polegająca na masażu poddanych zabiegowi partii skóry przez pierwsze kilkanaście dni wystarcza aby zminimalizować taką możliwość.