umow sie na wizyte 22/ 861 56 63

Warszawa - Bemowo

Dermatologia estetyczna

Dermatologia Estetyczna

Wypełnianie zmarszczek Warszawa Bemowo

Zachowaj piękną twarzy pomimo upływającego czasu. Skorzystaj z niechirurgicznych metod wypełniania zmarszczek.

Elastyczna i jędrna, pozbawiona zmarszczek skóra, uwydatnione usta i wymodelowane kontury twarzy bez użycia skalpela? Tak, to możliwe!

Dzięki nowoczesnym metodom Twoja twarz odzyska świeżość i naturalny blask. Skorzystaj z szerokiej gamy preparatów dostępnych w naszej klinice, aby przywrócić sobie młodzieńczy wygląd.

Z powodzeniem stosujemy wiele najnowocześniejszych preparatów i zabiegów:

  • Esthelis i Fortelis zapewniają naturalny i długotrwały efekt przy wykorzystaniu mniejszej ilości preparatu. Innowacyjna technologia sprawia, że zabiegi wypełniania zmarszczek są bardziej skuteczne i pozwalają osiągnąć naturalny i długotrwały efekt przy zastosowaniu mniejszej ilości preparatu. Przynosi niezwykłe efekty przy: korekcji bruzd i zmarszczek, zwiększaniu objętości warg, modelowaniu twarzy i poprawianiu elastyczności zwiotczałej skóry
  • Surgiderm to bardzo wydajny i w pełni bezpieczny preparat który zapewnia w pełni odwracalne wypełnianie zmarszczek. Opatentowana technologia zapewnia efektywne modelowanie konturów, wypełnianie zmarszczek i bruzd.
  • Stylage zapewnia naturalny efekt korekcji. Dzięki połączeniu żelowej konsystencji i działania wygładzającego pozwala na najbardziej wysublimowane techniki korekcji zmarszczek przy efektach utrzymujących się do 12 miesięcy.
  • Juvederm Ultra jest unikalnym preparatem wypełniającym ze środkiem znieczulającym. Efekt naturalnie gładkiej skóry bez najmniejszego dyskomfortu. Preparat posiada gładką konsystencję, która dodatkowo ułatwia zabieg i zapewnia efekt naturalnie gładkiej skóry. Efekt zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy od podania.
  • Modelowanie ustNadamy Twoim ustom zmysłowy kształt i pomożemy pokonać czas dzięki zabiegom z uzyciem kwasu hialuronowego. Przywrócimy Twoim ustom utraconą objętość, kolor i nawilżenie. Zapytaj o modelowanie ust w naszej klinice!
  • Modelowanie konturów twarzy zapewni ci naturalnie młodzieńczy wygląd dzięki uwydatnionym kościom policzkowym. Odbudowujemy obszar policzków poprzez zwiększanie objętości ich tkanek profesjonalnymi preparatami na bazie kwasu hialuronowego dużej gęstości. Efekt zabiegu utrzymuje się do ok. 18 miesięcy.
Zabiegi wypełniania zmarszczek wykonujemy w cenie 800 - 2000 zł.
Zapytaj o wolny termin