umow sie na wizyte 22/ 861 56 63

Warszawa - Bemowo

Dermatologia Estetyczna

Surgiderm

SURGIDERM to linia produktów stabilizowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy zastosowany w preparacie uzyskiwany jest poprzez biosyntezę - nie jest pochodzenia zwierzęcego. Produkty te wyróżnia nowa technologia polegająca na bardziej efektywnym procesie stabilizacji (cross-linking) opatentowanym przez Laboratorium CORNEAL, gdzie wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Dzięki temu preparaty SURGIDERM są wyjątkowo trwałe, bardzo wydajne i łatwe w iniekcji.


Cząsteczki kwasu otrzymywanego tą metodą rozkładają się w organizmie w sposób naturalny. Nie ma zatem mowy o skutkach ubocznych i ryzyku, jakie niosą za sobą inne metody wypełnienia zmarszczek. Co więcej, wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym jest odwracalne. Efekt widoczny jest mniej więcej przez 9-12 miesięcy, po tym czasie stopniowo i naturalnie zanika.


W skład linii produktów służących do wypełniania zmarszczek wchodzą następujące preparaty SURGIDERM 18, SURGIDERM 30, SURGIDERM 24XP, SURGIDERM 30XP.

peeling glikolowy

Dobór preparatu jest uzależniony od głębokości zmarszczek i miejsca wstrzyknięcia.


SURGIDERM 18
to implant charakteryzujący się największą płynnością i jest przeznaczony do korekcji płytkich zmarszczek np. "kurzych łapek", zmarszczek wokół ust.


SURGIDERM 30
to implant charakteryzujący się dużą gęstością. Stosuje się go do wypełniania głębokich fałd na skórze i modelowania kości policzkowych.


SURGIDERM 24 XP
to dość gęsty implant przeznaczony do korekcji średnich fałd na skórze, może być również używany do podkreślenia konturu warg.


SURGIDERM 30 XP
to implant charakteryzujący się dużą gęstością, ale zarazem wysoką jednorodnością i plastycznością. Efekty są bardzo trwałe. Zalecany do korekcji średnich i głębokich fałd na skórze, modelowania kości policzkowych oraz zwiększania objętości i podkreślenia konturu warg.