zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00
Mezoterapia Warszawa - Dermedicus
umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00

Dermatologia kliniczna i estetyczna

Wiedza i doświadczenie już od 25 lat!

Dermatologia kliniczna i estetyczna

Zabiegi estetyczne dla mężczyzn

Dermatologia estetyczna i kliniczna

Wiedza i doświadczenie już od 25 lat!

Dermatolog Warszawa Bemowo

Informujemy także, że w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych lekarzy, przeprowadzamy w naszej klinice regularnie dezynfekcję oraz stosujemy środki ochrony osobistej jak np: maseczki i rękawiczki. Prosimy także o odwiedzanie naszej kliniki bez osób towarzyszących i w maseczkach ochronnych.

DERMedicus to specjalistyczna klinika dermatologiczna na Bemowie działająca i ciesząca się niezmiennie zaufaniem pacjentów od 1995 roku. Jesteśmy zespołem lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie dermatologii. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry oraz w dermatologii estetycznej, leczymy także dzieci - dermatolog dziecięcy bemowo. Zadbamy nie tylko o zdrowie, ale także o urodę twojej skóry, włosów i paznokci. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i profesjonalizmowi lekarzy dermatologów przeprowadzimy precyzyjną diagnostykę oraz zabiegi z użyciem optymalnie dobranych dla pacjenta procedur. Wprowadziliśmy także E-wizyty Dermatologiczne bez wychodzenia z domu  - Konsultacje Dermatologiczne Online.

Nasza klinika dermatologiczna znajduje się w dzielnicy Bemowo (okolice ul. Powstańców Śląskich), dokąd najbliżej z Bielan, Żoliborza i Woli. Serdecznie zapraszamy Panie i Panów do naszej kliniki dermatologicznej Dermedicus - Dermatolog Bemowo.

W czym się specjalizujemy?

Dermatologia estetyczna

Proponujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laserowej (jak np: mezoterapia, lipoliza, mikrodermabrazja w dzielnicy Bemowo), które sprawią, że Państwa skóra będzie wyglądała zdrowo i zachowa młodość na wiele lat.

Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe to skuteczna metoda leczenia wielu chorób i defektów skóry (usuwanie znamion, zamykanie naczyń Bemowo). W naszej praktyce
stosujemy systemy laserowe
najnowszej generacji.

Dermatologia kliniczna

W leczeniu chorób dermatologicznych (jak np: leczenie trądziku, przebarwień czy grzybic Bemowo) wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia z dziedziny dermatologii i alergologii, poparte wieloletnią praktyką i doświadczeniem klinicznym.

Poznaj naszych ekspertów

dr n. med. Magdalena Bacz-Malinowska
specjalista dermatolog-wenerolog
alergolog
dr n. med. Agnieszka Piątkowska
specjalista dermatolog-wenerolog
dr Anna Kaliszewska
lekarz medycyny estetycznej
KONTAKT
DERMedicus  Dermatolog Bemowo
DERMedicus Dermatolog Bemowo
ul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa / Bemowo
(wejście od ul.Piastów Śląskich)