zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00
Mezoterapia Warszawa - Dermedicus
umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00

Dermatologia estetyczna

Aminokwasowa Terapia Zastępcza

Aminokwasowa Terapia Zastępcza - JALUPRO

Jalupro HMW - głęboka biorewitalizacja skóry poprzez synergistyczne działanie kwasu i aminokwasów.

Aminokwasowa Terapia Zastępcza (AZS) to podawana techniką mezoterapii suplementacja czterech ważnych dla regeneracji skóry aminokwasów (l -glicyny, l-proliny, l-lizyny, l-leucyny) oraz kwasu hialuronowego.

Aminokwasy zawarte w Jalupro wpasowują się w budowę naszego kolagenu, który z wiekiem ulega degradacji. Dzięki temu kolagen na powrót staje się sprężysty, ponieważ aminokwasy te stanowią aż 70% struktury kolagenu.

Aktywny kompleks aminokwasów pobudza aktywność metaboliczną fibroblastów, co powoduje zwiększenie produkcji nowego kolagenu, a kwas hialuronowy zapewnia prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie skóry.

Liczna badania kliniczne dowiodły, że aminokwasy (l-glicyna, l-prolina, l-lizyna, l-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bio-rewitalizacji skóry co zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów z serii Jalupro oraz Jalupro HMW.

Wskazania do zabiegu:

  • Skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia

  • Skóra odwodniona i źle odżywiona

  • Skóra cienka, mało sprężysta

  • Skóra wysuszona po zabiegach, leczeniu farmakologicznym, u usób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach i przy ekranach komputerowych

  • Profilaktyka starzenia się skóry

  • Blizny potrądzikowe

  • Rozstępy

Jalupro HMW - oprócz kompleksu aminokwasów zawiera więcej bardziej gęstego kwasu hialuronowego. Skóra po podaniu preparatu jest dłużej nawilżona i odżywiona.

KONTAKT
DERMedicus  Dermatolog Bemowo
DERMedicus Dermatolog Bemowo
ul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa / Bemowo
(wejście od ul.Piastów Śląskich)