zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00
Mezoterapia Warszawa - Dermedicus
umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00

Dermatologia estetyczna

Lipoliza iniekcyjna

Szybka i skuteczna metoda na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej! Lipoliza to nowoczesna metoda pozwalająca na redukcję tkanki tłuszczowej bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tłuszczu i przywrócić swemu ciału atrakcyjny wygląd, ale obawiają się procedur chirurgicznych towarzyszących zazwyczaj tego typu zabiegom.

Zabieg lipolizy polega na podaniu w tkankę tłuszczową roztworu fosfatydylocholiny, który powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych. Potraktowane w ten sposób tłuszcze zostają przetransportowane do wątroby, gdzie zachodzi ich rozpad, a następnie wydalone z organizmu. W ten sposób bez ingerencji chirurgicznej, nadmiar tłuszczu nagromadzony w istotnych dla nas partiach ciała zostaje usunięty, a my możemy cieszyć się zdrową i piękną sylwetką.

Lipolizę wykonuje się najczęściej na okolice: podbródka, brody, policzków, brzucha, bioder, pośladków, ud oraz ramion. Aby osiągnąć zadowalający efekt, należy zazwyczaj powtórzyć zabieg od 2 do 4 razy. Między zabiegami konieczne jest zachowanie 3-6 tygodniowych odstępów.

W związku z działaniem preparatu, w miejscu podania mogą wystąpić objawy takie jak: pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie skóry i uczucie ciepła, obrzęk, drobne zasinienie, uczucie ogólnego dyskomfortu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Ciąża i karmienie piersią

  • Infekcje skóry w miejscach podawania

  • Nadmierna otyłość

  • Cukrzyca

  • Choroby wątroby

  • Choroby autoimmunologiczne

  • Przyjmowanie leków przeciwbólowych, niesterydowych przeciwzapalnych, antykoagulantów (leki należy odstawić ok 5 dni przed zabiegiem)

KONTAKT
DERMedicus  Dermatolog Bemowo
DERMedicus Dermatolog Bemowo
ul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa / Bemowo
(wejście od ul.Piastów Śląskich)