zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00
Mezoterapia Warszawa - Dermedicus
umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00

Dermatologia estetyczna

Terapia depigmentacyjna

Terapia depigmentacyjna - DERMAMELAN / COSMELAN

Bezpieczna i najskuteczniejsza terapia leczenia przebarwień, odpowiednia dla każdej karnacji skóry. Skorzystaj z innowacyjnej terapii Dermamelan / Cosmelan i ciesz się zdrową skórą, pozbawioną plam i przebarwień.

Terapia depigmentacyjna

Preparat nowej generacji Dermamelan / Cosmelan, stworzony przez Laboratorium Mesoestetic, posiadające ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia produktów o działaniu depigmentacyjnym, jest obecnie najskuteczniejszą terapią depigmentacyjną.

Dermamelan / Cosmelan zawiera składniki rozjaśniające (kwas kojowy, kwas fitowy, arbutyna, palitynian retinolu, kwas askorbinowy) o natychmiastowym działaniu. Nie zawiera substancji o działaniu keratolitycznym, jest w pełni bezpieczny i odpowiedni dla każdego fototypu skóry. Odnotowano bardzo wysoką skuteczność preparatu w leczeniu przebarwień typu melasma.

Dermamelan / Cosmelan może być stosowany o każdej porze roku. Peeling jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Głównym wskazaniem jest usuwanie plam o podłożu hormonalnym (melasma, chloasma).

Stan skóry poprawia się tydzień po zabiegu, jednak cała kuracja powinna trwać min. 3 miesiące. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku i jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

Wskazania do zabiegu:

  • Przebarwienia skóry typu melasma, piegi, przebarwienia posłoneczne

  • Przebarwienia pozapalne (potrądzikowe)

  • Przebarwienia o podłożu hormonalnym

  • Zaskórniki, rozrzedzone pory

  • Przetłuszczanie się skóry

  • Przedwczesna starzenie się skóry – powierzchowne zmarszczki, suchość skóry, wiotkość skóry, utrata elastyczności

KONTAKT
DERMedicus  Dermatolog Bemowo
DERMedicus Dermatolog Bemowo
ul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa / Bemowo
(wejście od ul.Piastów Śląskich)