zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00
Mezoterapia Warszawa - Dermedicus
umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00

Dermatologia estetyczna

Wypełnianie zmarszczek

Zachowaj piękną twarz pomimo upływającego czasu. Skorzystaj z niechirurgicznych metod wypełniania zmarszczek. Elastyczna i jędrna, pozbawiona zmarszczek skóra, uwydatnione usta i wymodelowane kontury twarzy bez użycia skalpela? Tak, to możliwe!

Wypełnianie zmarszczek

W gabinecie stosujemy zabiegi wypełniania na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym składnikiem skóry. W organizmie człowieka najwięcej kwasu hialuronowego znajduje się w skórze, gdzie tworzy on płynną elastyczną macierz, w której zatopione są włókna kolagenowe i elastyna. Niestety, z wiekiem jego ilość stopniowo zmniejsza się. Klinicznie objawia się to w obrębie skóry zmarszczkami, bruzdami, wiotkością skóry oraz utratą jej elastyczności i opadaniem pod wpływem grawitacji.

Dzięki nowoczesnym metodom Twoja twarz odzyska świeżość i naturalny blask. Skorzystaj z szerokiej gamy preparatów dostępnych w naszej klinice, aby przywrócić sobie młodzieńczy wygląd.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, ponieważ iniekcję wykonuje się cienką igłą. Przed iniekcjami można na skórę nałożyć krem znieczulający, co znacznie podnosi komfort pacjenta. Efekt korekcji widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, ponieważ kwas hialuronowy wiąże wodę i powiększa swoją objętość, jednak na pełen efekt należy jeszcze poczekać do ok. 7 dni. Efekt zabiegu utrzymuje się do ok. 9-12 miesięcy w zależności od zastosowanego preparatu.

Przeciwskazania do zabiegu:

  • Ciąża i okres karmienia

  • Infekcje ogólnoustrojowe i stany zapalne skóry

  • Choroby autoimmunologiczne

  • Choroby nowotworowe

  • Skłonność do bliznowacenia

  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

  • Przyjmowanie leków przeciwbólowych, niesterydowych przeciwzapalnych, antykoagulantów ( leki należy odstawić ok 5 dni przed zabiegiem )

KONTAKT
DERMedicus  Dermatolog Bemowo
DERMedicus Dermatolog Bemowo
ul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa / Bemowo
(wejście od ul.Piastów Śląskich)