zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00
Mezoterapia Warszawa - Dermedicus
umow sie na wizyte 22/ 861 56 63
zapisy telefoniczne:
Warszawa Bemowo
9.00 - 19.00

O nas

Nasi eksperci

dr n. med. Magdalena Bacz-Malinowska

specjalista dermatolog-wenerolog, alergolog

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczęłam w Klinice Dermatologicznej CSK WAM (obecnie Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie), gdzie uzyskałam pierwszy i drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii oraz specjalizację z alergologii.

Na podstawie przedstawionej rozprawy: "Analiza wybranych parametrów immunologicznych u chorych na trądzik młodzieńczy i ich zmiana w trakcie leczenia" uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską - zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych oraz dermatologią estetyczną.

Przez wiele lat współpracowałam z Instytutami Kosmetycznymi Dr Ireny Eris. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego,członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz należę do Sekcji Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Brałam udział w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii klinicznej i dermatologii estetycznej.


dr n. med. Agnieszka Piątkowska

specjalista dermatolog-wenerolog

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.W latach 1996-2006 pracowałam na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologicznej CSK WAM (obecnie Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie).

Tam uzyskałam pierwszy i drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii, a w 2004 r. na podstawie rozprawy "Badanie gromadzenia porfiryn w ogniskach raka podstawnokomórkowego po miejscowym zastosowaniu kwasu 5-d-aminolewulinowego" uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

Obecnie prowadzę specjalistyczną praktykę lekarską - zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych oraz dermatologią estetyczną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Brałam udział w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii klinicznej i dermatologii estetycznej.


dr Anna Kaliszewska

specjalista dermatolog-wenerolog

Posiadam prawo wykonywania zawodu lekarza oraz certyfikat ukończenia międzynarodowego centrum kształcenia medycyny anti-aging.

Czas spędzony na szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej i anti-aging oraz duże doświadczenie w tej dziedzinie pozwala mi na perfekcyjne wykonywanie zabiegów oraz stałe poszerzanie ich zakresu.

KONTAKT
DERMedicus  Dermatolog Bemowo
DERMedicus Dermatolog Bemowo
ul. R. Popiołka 6, 01-496 Warszawa / Bemowo
(wejście od ul.Piastów Śląskich)